Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 736 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Bilja je zaista divna osoba i odlična frizerka. Moja kosa je malo nezgodna za šišanje, ali to je nije smetalo Bilji da me ošiša kao da je moja dugogodišnja frizerka. Pre i posle šišanja mi je oprana kosa i to je zapravo standardna procedura kod šišanja u ovom salonu. Salon je prostran, čist, na odličnoj lokaciji (preko puta moje zgrade :)).
Svaka preporuka.
Uslugu obavlja: Bilja
Marko (2 utisaka) - pre 8 meseci
Marina predobro šiša
Uslugu obavlja: Marina - Frizer
Luka Bronzani (4 utisaka) - pre 9 meseci
Iskrene preporuke! Odlicno
Uslugu obavlja: Dragana
Damjan (1 utisaka) - pre 9 meseci