Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.421 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Prijatna atmosfera, brz i kvalitetan tretman. Zadovoljna sam i svakako cu nastaviti odlazak na tretmane kod njih!
Uslugu obavlja: Emilija
Vesna (1 utisaka) - pre 1 mesec
Mira i koleginice su veoma ljubazne, srdacne, i za mene su dozivotno moj kozmeticki salon za ulepsavanje.Prijatna i drugarska atmisfera.Veoma brizni za svoje klijente.Sve najbolje.
Uslugu obavlja: Mira
Sanela (1 utisaka) - pre 1 mesec
Bezbolno, prijatno i uredno. Sve preporuke
Daca je uvek na visini zadatka
Uslugu obavlja: Danijela
Anđela (2 utisaka) - pre 1 mesec