Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.820 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Obožavam da idem kod Cvete na nokte! Svaki put mi ih odradi savršeno, nokti mi do sledeće korekcije izgledaju isto kao prvog dana - lak stoji na mestu i ostanu sjajni ☺️ sve preporuke
Uslugu obavlja: Cveta
Teodora Bronzani (2 utisaka) - pre 1 godinu
Наташа је јако пријатна, талентована,брза и предантна девојка. Све похвале и препоруке
Tijana (1 utisaka) - pre 1 godinu
Prvi put sam bila juce u salonu, imala sam zakazan manikir i pedikir gel lak, i celom uslugom sam pretadovoljna. Pohvalila bih ne samo umeće devojke koja je radila manikir i pedikir (Aleksandra), već i njenu ljubaznost i odmerenost u ponašanju, uz davanje dobronamernih saveta vezanih za negu, ni u jednom trenutku mi nije bilo naporno i neprijatno. Vremenski su tačni, celokupno osoblje je ljubazno i predusretljivo. Jos jednom, sve pohvale.
Doris Bronzani (8 utisaka) - pre 1 godinu