Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.821 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Gel lak na rukama je katastrofalno urađen. Skoro na svakom noktu su se pojavili mehurići. I ova jedinica je previsoka ocena za kvalitet vaše usluge.
Ksenija (1 utisaka) - pre 2 godine
Sve pohvale za Anju❤️
Uslugu obavlja: Anja
Ana (3 utisaka) - pre 2 godine
Katarina je sjajna. Manikir i lakiranje za svaku pohvalu. Sve preporuke.
Mirjana Bronzani (2 utisaka) - pre 2 godine