Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.817 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Prvi put sam u salonu i mnogo sam zadovoljna uslugom
Savršeno odrađen manikir. Nokti prelepi nakon nanošenja gel laka, sve baš kako sam želela. Veliko hvala! Vidimo se opet
Uslugu obavlja: Ekaterina
Marija (1 utisaka) - pre 2 meseca
Sve preporuke za japanski manikir
Uslugu obavlja: Dijana
Suzana Bronzani (7 utisaka) - pre 2 meseca
Predivni...kao i uvek
Uslugu obavlja: Jelena Tošić- Frajla
Marija Bronzani (12 utisaka) - pre 2 meseca