Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 270 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Profesionalna usluga, ljubaznost, opuštena atmosfera- savršenih par sati "za sebe" ?♥️♥️
Buba (1 utisaka) - pre 6 godina
Milica je super! Nokti prelepi :)
Maja Bronzani (7 utisaka) - pre 7 godina
Lep ambijent, ljubazno osoblje i kvalitetan manikir!
Jovana (2 utisaka) - pre 7 godina