Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.534 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Imala sam izlivene nokte sa gelom.Došla sam da bi ih skroz skinula.Sat i pet minuta je trajalo skidanje gela.Dve devojke su se smenile,da bi mi skinule gel,treća je učestvovala verbalno.Obrazlozenje je bilo,da su moji nokti uradjeni debljim slojem?Nekoliko puta me je toliko zabolelo skidanje gela mašinom,da mi je i sada nokatna ploča osetljiva na dodir. Nemam komentar.
Žao mi je što ne postoji mogućnost uploada fotografije nakon skidanja...u kakvom su mi stanju i obliku nokti bili nakon skidanja.Horor.Sva ta moja muka je naplacena 1000 din
Dubravka Bronzani (8 utisaka) - pre 1 godinu
Una je savrseno odradila gel lak, prijatna atmosfera u salonu
Uslugu obavlja: Una
Sonja Bronzani (6 utisaka) - pre 1 godinu
Uredan i lep salon, osoblje ljubazno i prijatno, Katarina odlicna u svom poslu, vrlo precizna i posvecena, preporucujem salon
Uslugu obavlja: Katarina
Daniela Srebrni (12 utisaka) - pre 1 godinu