Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.550 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Svaka cast, odusevljena!
Aleksandra Srebrni (13 utisaka) - pre 2 godine
zadovoljna sam
Uslugu obavlja: Mira*
biljana (3 utisaka) - pre 2 godine
Sve pohvale za Tamaru, koja je vrhunski odradila manikir i gel lak. Salon je divan i toliko je prijatna atmosfera, kao kod kuće. Sigurno dolazim opet!
Uslugu obavlja: Tamara
Milica (1 utisaka) - pre 2 godine