Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.550 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Jako prijatna Sandra koja mi je radila nokte. Nokti su super odradjeni uz divnu atmosferu. Uzivala sam!
Andjela Bronzani (4 utisaka) - pre 2 godine
Uradila sam gel lak na kratkim noktima kod Andjele, koja ih je potpuno transformisala! Detaljno je obradila sve zanoktice i divno ih oblikovala. Za svih 6 godina za kojih sam radila nokte na različitim mestima, ovo su ubdeljivo najbolji. Uradila je before/after za koji mi je zao sto ne mogu da postavim ovde jer je razlika ogromna. Izuzetno pedantno i sa puno detalja uradjeni nokti. Sve preporuke. ❤️
Svaki put kada dodjem u salon devojke su preljubazne, uvek ponude pićem, čokoladicama. Prelep ambijent.
Aja Srebrni (9 utisaka) - pre 2 godine
TOP salon, sve preporuke.
Tanja Bronzani (15 utisaka) - pre 2 godine