Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.557 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Suprug i ja smo prvi put bili na pedikiru. Oduševljeni smo pozitivnom energijom koja vlada u prostoru. Jelena i Maša su divne i jako profesionalne! Sve pohvale!
Sigurno ćemo se vratiti!
Uslugu obavlja: Maša
Ivana (2 utisaka) - pre 2 godine
Savrseno!
Maja Bronzani (4 utisaka) - pre 2 godine
Prezadovoljna sam pruženom uslugom, zaista prijatan ambijent i ljubazna radnica, za svaku preporuku:)
Aleksandra Bronzani (1 utisaka) - pre 2 godine