Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.544 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Aplikacija nije ažurirana, cene su duplo veće nego što piše. I pritom vam ne kažu odmah da se cena razlikuje nego tek po završetku rada kada dodjete da platite. Naplaćuju ono što je zakazano više nego što treba, ako zakažete french, uz cenu korekcije ili nadogradnje će naplatiti i dodatak french. Ne znam čemu ponovo dodatak ako je upravo to zakazano. Katastrofa u svakom smislu.
Uslugu obavlja: Vesna
S (1 utisaka) - pre 3 godine
Sjajan salon, febomenalno odredjen pedikir kao i frenc na rukama i nogama. Velika pohvala za devojku koja radi Mariju
Maja (2 utisaka) - pre 3 godine
Najlepše urađen french manikir u mom životu. Oduševljena Tamarom i salonom. Sve pohvale!
Vanja Bronzani (4 utisaka) - pre 3 godine