Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.557 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Zakazala sam preko aplikacije samo skidanje gela, a u salonu sam se odlucila da zelim i lakiranje noktiju. Usluga mi je naplacena 100 dinara skuplje, smatram da su zaposleni trebali da naglase da cene preko aplikacije i uzivo nisu iste
Uslugu obavlja: Sara
Ivana (3 utisaka) - pre 3 godine
Devojke su sjajne, nokti pedantni i kvalitetno uradjeni. Svaka preporuka!
Uslugu obavlja: Dijana
Nevena (3 utisaka) - pre 3 godine
Dve divne devojke, opustajucih sat vremena tretmana. Divni utisci.
Uslugu obavlja: Jelena kozmetičar
Jelena (1 utisaka) - pre 3 godine