Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.562 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Jako sam zadovoljan sa uslugom,Ivana je super,komunikativna,potrudila se da mi odradi uslugu najbolje što je mogla!
Sve preporuke za Ivanu!
Pavle (2 utisaka) - pre 3 godine
Bas sam zadovoljna kako mi je odradjen gel lak. Devojka Kristina je jako pedantna i prijatna i bukvalno svaki cosak gleda da uradi kako treba.
Kristina (1 utisaka) - pre 3 godine
Aleksandra jako ljubazna i profesionalna. Usluga na nivou!
Uslugu obavlja: Marija
Mina (1 utisaka) - pre 3 godine