Iskustva i preporuke za nokti u kozmetičkim salonima u celoj Srbiji

Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.566 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.

Zakažite uslugu nokti
  • Kalina Beauty
    Fantastično 9,5 Kalina Beauty za uslugu Manikir + gel lak
    Usluga: 10
    Cena/Kvalitet: 10
    Higijena: 9
    Ambijent: 9

    Devojka jako dobro radi i predana je svom poslu , za njene godine radi i vise nego kvalitetno.

    Srebrni (1 utisaka) -

  • Relax
    Fantastično 10 Relax za uslugu Korekcija nadogradnje / izlivanja / ojačavanja noktiju
    Usluga: 10
    Cena/Kvalitet: 10
    Higijena: 10
    Ambijent: 10

    Maja je najbolja !
    Uslugu obavlja: Maja

    Srebrni (2 utisaka) -

  • Starmedic
    Dobro 7,3 Starmedic za uslugu Nadogradnja noktiju tipsama + gel lak
    Usluga: 6
    Cena/Kvalitet: 9
    Higijena: 7
    Ambijent: 7

    Veliko razocarenje u odnosu na prethodnu posetu koja je bila u Martu mesecu ove godine.

    Usluga- manikirka koja mi je dodeljena je bila veoma gruba. Imala sam vrlo problematicnu zanokticu koju je ona dodatno pocupala i pustila mi krv. Zatim je, prilikom skidanja viska gela koji se izlio s nokta, veoma nepazljivo i nasilno, guracem zanoktica prelazila preko zanoktice kao da vec ne krvari. Pregrubo turpijanje do zagrevanja nokatne ploce. Na sve moje uzdahe negodovanja nije se ni osvrnula, ni sa izvinite. Pastelni frenc koji sam trazila ispao je neravan na par noktiju, a aplikacija gela je takva da su mi tri nokta grbava.

    Cena/kvalitet - Posto sam vec radila nokte ovde, znam da se koriste kvalitetni materijali, te je s te tacke gledista cena okej, ali u ovom slucaju kvalitet i izgled noktiju i nije bas za tu cenu.

    Higijena - iako je otvoren novi set cangli i guraca zanoktica, manikirka je koristila vec otvoren gurac zanoktica na meni. Takodje, turpija koja je koriscena nije otvorena predamnom, tako da ne znam da li je nova ili koriscena.

    Ambijent - definitvno najvece razorcarenje spada u ovu kategoriju, uzevsi u obzir prethodno iskustvo. Prethodnog puta, devojka koja mi je radila nokte je bila veoma ljubazna, profesionalna i prijatna. Ovaj put, manikirka je bila veoma smrknuta, nije obracala paznju na to da mi pritisak pri turpijanju ne prija, i nije bila preterano prijatna, u stvari do komunikacije nije ni doslo.

    Srebrni (11 utisaka) -

Pogledajte i ostale utiske i preporuke

Frizerski saloni iskustva


Muški frizeri iskustva


Depilacija iskustva


Lice iskustva


Nokti iskustva


Masaža iskustva


Telo iskustva


Wellness iskustva