Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.602 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Jako je prljavo. Dezinfekcija svega nakon što mušterija ustane ne postoji. "Praha" od noktiju ima svugde. Gel lak je izgledao lepo, ali je počeo da se odvaja na vrhovima već treći dan od kako su nokti uradjeni. Devojka je bila jako gruba i tokom skidanja zanoktica mi je raskrvarila 2 prsta i nastavila kao da se ništa nije ni desilo. Koža oko 1 nokta se i zagnojila i bila upaljena par dana. Sve u svemu dosta loše.
Uslugu obavlja: Manikirka 3
Milica (3 utisaka) - pre 4 godine
Brzo,profesionalno,prijatno!Sve preporuke za Zeljku!
Ana Bronzani (3 utisaka) - pre 4 godine
Odlično urađeno, profesionalnost i ljubaznost osoblja za svaku pohvalu.
Aleksandra (3 utisaka) - pre 4 godine