Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.611 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve najlepše o salonu i naravno Tamari :)
Marija (1 utisaka) - pre 5 godina
Pohvale za Milicu koja mi je radila gel+manikir. Sve preporuke.
Bojana Bronzani (2 utisaka) - pre 5 godina
Ja već godinu dana i duže koristim usluge salona.Za Danu koja radi nokte imam samo reči pohvale.Devojka je rodjena za ovaj posao.Ima laku ruku,ne vuče vam ruku ka sebi,ne stiska kada turpija da vas zaboli a pritom je brza i pedantna.Hvala Dano!❤
Uslugu obavlja: Kozmetičar 1
Stanislava Bronzani (3 utisaka) - pre 5 godina