Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.617 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Kao i svaki put kad odem na korekciju noktiju, posle toga sam oduševljena Katarininim radom, jako uredno, higijenski čisto, pedantno radi, atmosfera uvek pozitivna. Katarina je jedna izuzetna i vredna devojka.
Moram da pohvalim i Irenu, koja mi je radila relax masažu, bilo je fantastično i opuštajuće.
Dolazim skoro godinu i po dana i nikada nisam imala nikakve zamerke. Uvek dajem čistu 10-ku. Samo tako nastavite, sve pohvale!!!
Uslugu obavlja: Katarina
Mirjana Srebrni (12 utisaka) - pre 5 godina
Sve je bilo ok sve pohvale za gospodju koja je radila nokte.
Anja (1 utisaka) - pre 5 godina
Zena ne vidi lepo, gel na nogama mi je bio uzasan, presla je nokte tako da su mi sem noktiju i prsti bili svi umazani. Gel na rukama je takodje bio ocajan, pola strane nokta deblji sloj pola strane nema gela (izgovor nije videla od sunca). Ne zna zena da radi iskreno. Sto se tice higijene stvarno je za svaku pohvalu, takodje i ambijenta, prijatno veoma. Ali iskreno ne bih preporucila gel lak, to je neko moje iskustvo. Pozdrav!
Uslugu obavlja: Tanja Petrušić
Anastasija (1 utisaka) - pre 5 godina