Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.621 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve pohvale, moja preporuka!
Danijela (4 utisaka) - pre 6 godina
Ovo je salon u kome se zahvaljujuci devojkama koje rade osecate kao kod kuce. Atmosfera je uvek pozitivna, devojke su profesionalne i sigurna sam da cete odavde izaci jako zadovoljni :)
Jovana Bronzani (1 utisaka) - pre 6 godina
Ovo je jedan od retkih salona u gradu koji nudi shellac manikir i pedikir, pored toga, negu lica od sada prepuštam prekrasnoj Marini, vlasnici salona, koja obožava svoj posao, radi ga perfetkno, obraćajući pažnju na detalje. Sve preporuke. 10/10.
Uslugu obavlja: Marina
Vanja Bronzani (6 utisaka) - pre 6 godina