Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.624 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Prvi put sam otisla, divan salon, cist, svetao, kordinirajucih boja, stvara zaista prijatnu i opustajucu atmosferu. Vrlo je pozitivno sto nisam morala da zakazem nedelju dana unapred i zato sam ga odabrala. !!Ali najbolje od svega su Maruska i Dixi koje su prijatne, profesionalne, pedantne, ljubazne i zaista pruzaju vrhunski kvalitet usluge. Odavno nisam dobila bolji manikir i pedikir nego danas, a Maruska i Dixi su to vreme ucinile vrlo prijatnim! Hvala devojke, vidimo se uskoro! Dubravka
Uslugu obavlja: Dušica
Dubravka (1 utisaka) - pre 6 godina
Sve pohvale za profesionalnost
Uslugu obavlja: Katarina
Bojana Bronzani (6 utisaka) - pre 6 godina
Odlična usluga i prijatan ambijent! Sve se održava čisto i uredno.
Uslugu obavlja: Lix
Biljana Bronzani (11 utisaka) - pre 7 godina