Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 2 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Marija i Biljana su divne, profesionalne i jako prijatne.
Odnos cene i kvaliteta bi bio 10.
Utisak kvari ambijent koji bi morao biti mnogo bolji.To je i razlog zasto je i niza ocena za higijenu jer loš ambijent utiče i na ovu ocenu.
Svakako eto mene opet u septembru
Jelena (2 utisaka) - pre 4 godine
Sve preporuke. Fantastican odnos cene i kvaliteta. Milica je ljubazna i profesionalna.
Aleksandra Bronzani (15 utisaka) - pre 7 godina