Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 2.132 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Ne bih puno da dužim...SAVRŠENO!!!! Frizerka za 10+, da postoji veća ocena od 10 dala bih joj :) Sve preporuke!
Uslugu obavlja: Rada
Marina (1 utisaka) - pre 2 godine
Nekoliko puta sam se fenirala u ovom salonu i bila sam izuzetno zadovoljna. Medjutim, devojka koja me je ovoga puta šišala je zaista delovala kao da to radi prvi put. Srećom bila je tu i njena koleginica koja je ispravila frizuru pa je na kraju ispalo ok.
Uslugu obavlja: Vina
Katarina Bronzani (2 utisaka) - pre 2 godine
Dete prosto nije dobro ošišano, šiške su mu loše skraćene i prekratke (izgleda kao iz filma"Posetioci"). Devojka koja je radila je ljubazna, ali ne zna da šiša makazama i nije umela da mu skrati kosu a da nije mašinicom. Za dečije šišanje je potrebno veliko strpljenje i stručnost a mi nažalost nismo bili zadovoljni uslugom i finalnim rezultatom.
Darija Bronzani (3 utisaka) - pre 2 godine