Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 184 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Sve je bilo savršeno!
Uslugu obavlja: Sonja
Milica Bronzani (1 utisaka) - pre 13 sati
Moja stopala nikada nisu bila mekša i negovanija – sve preporuke!
Uslugu obavlja: Julijana
Ivana (1 utisaka) - pre 2 dana
Najbolji salon u gradu!!
Uslugu obavlja: Sonja
Ana (1 utisaka) - pre 14 sati
Prvenstveno higijena je na najvišem nivou. Nežna je, ali pazi na svaki detalj da bude savršen. Do sada najlepše i najbolje sređena stopala. Sve pohvale!
Uslugu obavlja: Anđela
Klaudia (5 utisaka) - pre 1 nedelju
Sve pohvale za mladu damu koja mi je radila pedikir i gel, prijatna, ljubazna, smirena učinilo je da se zaista osecam opušteno u salonu, što je meni veoma važno. Veoma zadovoljna.
Uslugu obavlja: Sonja
Slavica (1 utisaka) - pre 1 nedelju
Draga me je razmazila, a moji noktići i pete su predivni! Prezadovoljna!
Uslugu obavlja: Draga
Mirjana (2 utisaka) - pre 1 nedelju
Savršen pedikir i trajni lak na nogama :)
Uslugu obavlja: Anastasija
Jovana Bronzani (4 utisaka) - pre 2 nedelje
Sonja je veoma ljubazna i profesionalna. Pedikir je uradjen savršeno.
Uslugu obavlja: Sonja
Danijela (2 utisaka) - pre 1 nedelju
Sve pohvale, radujem se da opet dođem, Sonja je divna, pedantna, prijatna, uživala sam❤️
Uslugu obavlja: Sonja
Nadja (1 utisaka) - pre 1 nedelju
Usluga odlicna,prijatna atmosfera,pedikiri odradjen uredno i brzo.
Uslugu obavlja: Sonja
Milica Bronzani (1 utisaka) - pre 1 nedelju
Pedantno urađeno, prijatna atmosfera. Sve preporuke☺️
Uslugu obavlja: Zorica
Mirjam (1 utisaka) - pre 3 nedelje
Predivna Bojana, komunikativna, pedantna, apsolutno sve je savršeno!
Uslugu obavlja: Bojana
Monika Bronzani (4 utisaka) - pre 2 nedelje
Radjen gel lak na nogama posle cetiri dana sam nokte sama mogla skinuti! Vracen mi je novac ali smatram da je jako los kvalitet rada! Ne preporucujem
Uslugu obavlja: Zorica
Dijana Bronzani (6 utisaka) - pre 2 nedelje
Vrhunski!
Uslugu obavlja: Andrea
Nataša (2 utisaka) - pre 3 nedelje
Pedikir i gel lak su urađeni za svega 32 minuta, iako je navedeno da tretman traje 90 minuta. To dovoljno govori o tome koliko je sve bilo brzinski i površno odrađeno. Nažalost, veoma razočaravajuće iskustvo. Neću se vratiti niti bih preporučila salon.
Uslugu obavlja: Marijana
Dušica (1 utisaka) - pre 3 nedelje
Devojka jako ljubazna i pedantna. Kafa, opušteno ćaskanje, svaka preporuka
Uslugu obavlja: Sofija Bubonja
Martina (2 utisaka) - pre 4 nedelje
Prvi put sam u ovom salonu. Pedikir je za mene uvek praćen strepnjom, zbog ranijih loših iskustava (suviše agresivni pristupi sa turpija om, skalpelom ili diskovima koji uklone puno više od površnih zadebljanja, pa sam po dve nedelje imala bolna stopala-pete, kadice i Instrumenti sumnjive čistoće - odbijala sam da mi se uradi tretman, i sl). Danas sam bila veoma zadovoljna tretmanom od profesionalne komunikacije, procene "šta primeniti" i kvaliteta upotrebljenih preparata. Tako da toplo preporučujem KART tretman i Julijanu kao dobrog profesionalca!
Uslugu obavlja: Julijana
Dragana (5 utisaka) - pre 4 nedelje
10/10
Uslugu obavlja: Andrea
Vanja Bronzani (12 utisaka) - pre 4 nedelje
Sjajno, pedantno i nezno. :)
Uslugu obavlja: Draga
Milena Bronzani (9 utisaka) - pre 1 mesec
Prezadovoljna!!Pedantno, profesionalno i prijatno !Sve pohvale i vidimo se ponovo
Uslugu obavlja: Maja
Danijela Bronzani (11 utisaka) - pre 1 mesec