Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 2.129 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Split ender i nano shot tretman su u redu.
Zamerka mi je postupak uvijanja kose: jako bolno - mislila sam da ce mi iscupati kosu sa glave. Da li je do pegle ili do frizera, ne mogu da tvrdim.
Nakon tretmana nano shot ne preporucujem uvijanje kose peglom. Jedino figaro radi posao, ali dobijete talase umesto lokni.
Katarina (1 utisaka) - pre 2 godine
Sve preporuke za salon!
Uslugu obavlja: Natalija
Marija (1 utisaka) - pre 2 godine
Frizerka Jelena je odicno me je isfenirala i osisala
Uslugu obavlja: Solarijum
Daca Bronzani (3 utisaka) - pre 2 godine