Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 2.137 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Miloš je odličan frizer i sve preporuke za dolazak kod njega!
Uslugu obavlja: Miloš
Ivana (1 utisaka) - pre 4 dana
Usluga je bila zakazana kod Katarine, kojoj sam objasnila da sam nezadovoljna trenutnom bojom i da želim hladnu nijansu. Međutim, tokom termina se bespotrebno uključila koleginica Rada i preuzela rad, iako nije bila u salonu od početka i nije bila upoznata sa svim mojim zahtevima. Na kraju sam iz salona izašla sa žutim tonovima i opečenim temenom, potpuno suprotno onome što sam tražila. Ako je usluga bila zakazana kod Katarine, očekivala sam da ona uslugu u potpunosti odradi. Ne smatram da je Katarina lično kriva za nastalu situaciju i zadovoljna sam njenim radom, žao mi je što zbog ovakvog iskustva ostavljam lošu ocenu.
Uslugu obavlja: Katarina
Isidora Bronzani (1 utisaka) - pre 5 dana
Sve preporuke, prezadovoljna uslugom, takođe obe frizerke prepozitivne, trude se da sve bude onako kako ste zamislili, odnosno da vama bude što bolje 💗
Uslugu obavlja: Jelena Stevanović
Bojana (1 utisaka) - pre 5 dana
Sve pohvale! Devojka me sjajno isfenirala! ❤️❤️❤️ Sigurno ću ponovo doći!
Uslugu obavlja: Sanja Krstić
Tamara Bronzani (20 utisaka) - pre 5 dana
Došla sam u salon na feniranje, frizerka mi je odmah stavila kosu u lavabo i onda kad je vec upalila vodu i pokvasila mi donji deo kose rekla kako ceo dan ima problema sa toplom vodom. Zatim mi je preko glave prešla ledenom vodom i ja sam joj rekla da stane. Ne razumem kako je uopšte pomislila da cu trpeti ledenu vodu tokom pranja. Umesto da su javili iz da imaju problem sa vodom doživela sam ovu neprijatnost, ostala bez frizure i pri tome cu kasniti na događaj zbog čega sam i zakazala frizera, jer sam morala da se vratim kuci da perem kosu. Sramota za salon u centru grada koji je još na glasu.
Uslugu obavlja: Bojana Pavlović
Jelena Bronzani (1 utisaka) - pre 6 dana
Sve pohale za salon! Vidimo se opet!
Uslugu obavlja: Silvija
Nina (1 utisaka) - pre 6 dana
I kad nisi sigurna kakvu frizuru hoćeš, tu su da ti pomognu da se odlučiš 😉
Uslugu obavlja: Milica
Nikoleta (2 utisaka) - pre 6 dana
Mirela je zaista divna ali moja kosa je upropašćena.
Ono što moram da kažem jeste da sam tražila da mi kosa ne bude žuta i nažalost sam dobila žutu skoro narandžastu kosu što znači da ću morati da idem da je toniram a do tad nažalost moram da gledam u ovu narandžastu kosu.
Edit: otišla sam u novi salon, jedva smo izvukli narandzastu farbu koja nije bila preliv.
Uslugu obavlja: Mirela
Katerina Bronzani (9 utisaka) - pre 8 sati
Savršen friz, sve pohvale!
Uslugu obavlja: Nikolina Klisarić
Olga Srebrni (20 utisaka) - pre 6 dana
Cerka je zadovoljna frizirom. Bila je prijatna atmosfera i primljena je 5 min ranije . Svaka preporuka.
Uslugu obavlja: Marina
Dragana (2 utisaka) - pre 1 nedelju
Ponovo oduševljena frizurom i bojom kose 🤩. Kosa lepo ofarbana, ošišana, oblikovana i isfenirana.
Nebojša uz osmeh i dobro raspoloženje zaista ispoštuje želje klijenta, ali daje i odlične predloge kako postići najbolji rezultat, na obostrano zadovoljstvo 💗🤩 🫶🏻
Uslugu obavlja: Nebojša Milošević
Biljana Bronzani (6 utisaka) - pre 1 nedelju
Brzo, stručno, devojka je odličan frizer
Uslugu obavlja: Damaris
Mirka (2 utisaka) - pre 1 nedelju
Predivna Ivanaaa,svaku preporuku imam za ovu devojku,majstor svog zanata 🥰
Uslugu obavlja: Ivana Radojičić
Danijela (1 utisaka) - pre 6 dana
Prezadovolljna! Svaka preporuka za Jelenu Arsić, profesionalna, energična, prijatna osoba i majstor svog posla.
Uslugu obavlja: Jelena Arsić
Jelena (1 utisaka) - pre 1 nedelju
Predivnoo! Svaka preporuka!Zaista divne zene!
Uslugu obavlja: Hargita
Iva (1 utisaka) - pre 1 nedelju
Divna nova energija u salonu,Sanja takodje radi fantastično
Brza,uredna i vrlo posvećena svom poslu
✨❤️
Uslugu obavlja: Sanja Krstić
Mima Zlatni (36 utisaka) - pre 1 nedelju
Prijan ambijent, usluga jako zadovoljovajuća. Sve preporuke
Uslugu obavlja: Jelena Kričković
Tatjana (1 utisaka) - pre 1 nedelju
Prezadovoljna 🤗
Veoma simpatično sređen salon, prijatna atmosfera i komunikacija.
Najvažnije, da sam posle duže potrage našla salon gde sam dobila željenu frizuru.
Uslugu obavlja: Gordana
Slavica (3 utisaka) - pre 1 nedelju
Dobar frizer, odlična frizura, laka komunikacija. Veoma sam zadovoljna, vraćaću se.
Mana - koriste jeftine drogerijske proizvode.
Uslugu obavlja: Rada
Jelena (1 utisaka) - pre 15 sati
Veoma sam zadovoljna posetom ovom frizerskom salonu. Frizerka je uvažila sve moje želje i napravila lepu i urednu frizuru. Pored toga, sve je uradila veoma brzo. Preporučujem! 😊
Uslugu obavlja: Sana
Lidiya (1 utisaka) - pre 1 nedelju