Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 4.735 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Pogledajte salonePedantno, detaljno i nije jako bolno
Moja preporuka
Mirjana (1 utisaka) - pre 1 godinu
Nažalost veoma lose iskustvo. Došla sam na manikir i pedikir, ali sve je bilo urađeno povrsno i zbrzano zavrseno za manje od 15min. Lak je vec narednog dana poceo da se guli, sto govori o losem kvalitetu i nepaznji prilikom rada. Ocekivala sam profesionalnu uslugu i minimum istrajnost, ali nazalost to nisam dobila. Ne bih preporucila ovu uslugu i salon.
Uslugu obavlja: Ana
Dusanka (1 utisaka) - pre 1 godinu
Odlična usluga, čisto, frizerka veoma ljubazna , vraticu se opet sigurno !
Uslugu obavlja: Dragana Vidović
Vesna (3 utisaka) - pre 1 godinu