Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 4.750 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Pogledajte saloneDruga poseta salonu i druga neprijatnost. Uglavnom koristim frizerske usluge i svuda mi naplacuju dugu kosu (sto i jeste) samo ovde vec drugi put mi naplati extra dugu kosu, sto bih ja volela da jeste ali nazalost jok...
Smatram da kad klijent online zakazuje, pre feniranja ste u obavezi da mu kazete koju cenu cete mu naplatiti ako vec smatrate da je zakazao pogresnu duzinu a ne nakon obavljenog posla jer je tad musterija prinudjena da plati a ne da se predomisli. Dakle, feniram se u tri salona u gradu i svi mi naplacuju dugu kosu a ovde sam pokusala opet da dam sansu jer mi je u blizini kuce, ali avaj. Takodje naglasila bih da nije poenta u novcu vec u pristupu, posto sto dinara nije znacajna razlika u ceni, nego to da se klijent dovodi u zabludu. Da ne pominjem neprakticnu samponjeru koja je lezeca, gde vam pola glave ostane suvo jer je teme na nekom ravnom delu. Jedino pohvala za devojku koja pere kosu, gde se i sama napati sa tom problematicnom samponjerom.
Uslugu obavlja: Maja frizer
Jelena Srebrni (3 utisaka) - pre 3 godine
Jako prijatno i ljubazno osoblje! Prezadovoljna sam šminkom i frizurom, bas onako kako sam trazila!
Uslugu obavlja: Marija
Marina (1 utisaka) - pre 3 godine
Kao i prošli put ...savršeno !
Uslugu obavlja: Goca
Dušanka Bronzani (5 utisaka) - pre 3 godine