Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 4.750 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Pogledajte saloneSmatram da spisak usluga treba da se prosiri, jer se cenovno razlikuje. Ja sam zakazala termin pedikir i manikir gellak - 2000 i toliko novca sam ponela. Ja iz licnih razloga ne zelim da idem u salone gde se dodatno naplacuje skidanje tudjeg rada, a ovde mi je to na kraju naplaceno 600 dinara. Gospodja me je zvala radi promene termina i smatram da je tom prilikom trebala da naglasi da se naplacuje i skidanje tudjeg rada jer to ne pise. Druga stvar, mislim da za ove usluge treba da obidjete salon Positive 8, jer je nezamislivo lose odradjen pre svega gellak na nogama, steta velika sto slika ne moze da se okaci. Jer tako bismo svi izbegli ovako neprijatno sutuacije.
Higijena losa.
Uslugu obavlja: Maja - kozmetičar
Branki Bronzani (3 utisaka) - pre 3 godine
Prijatna atmosfera i profesionalno ljubazno osoblje
Uslugu obavlja: Vera
Kristina Srebrni (5 utisaka) - pre 3 godine
Sve pohvale i preporuke za Ružicu!
Uslugu obavlja: Silvija
Ivana (1 utisaka) - pre 3 godine