Iskustva i proverene preporuke salona lepote u Novom Sadu

Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 4.740 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.

Pogledajte salone

Niste u Novom Sadu? Pogledajte sve salone u Vašoj blizini.

Najnovija iskustva

  • Rič
    Odlično 8,8 Rič za uslugu Uslužno farbanje + feniranje - kosa srednje dužine
    Usluga: 8
    Cena/Kvalitet: 7
    Higijena: 10
    Ambijent: 10

    Tijana je izuzetno ljubazna i prijatna devojka, čime ambijent ne može biti loš, nežna u radu sa kosom(10/10)

    Nažalost, preliv ovaj put nije ispao tako dobro(vidljiva razlika farbanog korena i ostatka kose), nakon dva pranja mi već povuklo sa crvenog na narandžasto i razlika je bila još uočljivija. Takođe, za feniranje sam tražila volumen na vrhu, a isfenirano je skroz na ravno-uz teme. To je povuklo cena-usluga ocenu.

    Sigurna sam da, uz Anin savet za rađenje preliva, i Tijanin talenat, će sledeći put biti još bolje ✅
    Uslugu obavlja: Zorica

    (2 utisaka) -

  • Nega i lepota NS 1
    Fantastično 10 Nega i lepota NS 1 za uslugu Feniranje WAVES - na talase - extra duga / extra extra duga
    Usluga: 10
    Cena/Kvalitet: 10
    Higijena: 10
    Ambijent: 10

    Sanja je jedna divna žena,jako ljubazna,jako kulturna,uvek nasmejana i mila…Prelepo me je isfenirala na talase,frizura mi traje danima…Sve pohvale! ❤️

    Srebrni (3 utisaka) -

  • Nega i Lepota NS 2
    Fantastično 10 Nega i Lepota NS 2 za uslugu Farbanje izrastka + preliv cele dužine + feniranje na ravno - sve dužine kose
    Usluga: 10
    Cena/Kvalitet: 10
    Higijena: 10
    Ambijent: 10

    Sve je bilo predivno! Jelena me je ofarbala i ošišala SAVRŠENO,baš onako kako sam zamislila. Pogotovo moram da pohvalim kako me je isfenirala na ravno,jer sam neko ko nikad nije zadovoljan feniranjem na ravno zato što imam jako gustu i kovrdžavu kosu i uvek moram da popravljam dodatno peglom kod kuće pošto niko ne može da mi izvuče lepo da bude ravno, ali ona stvarno pazi na svaki detalj i nije bilo nikakve potrebe za dodatnim peglanjem posle njenog feniranja. I moram da dodam da je jako pozitivna i ljubazna devojka i svaki put jedva čekam da dođem na feniranje. Svaka čast ,nikad je neću menjati❤️
    Uslugu obavlja: Jelena Arsić

    Srebrni (3 utisaka) -

Pogledajte i ostale utiske i preporuke u Novom Sadu

Frizerski saloni iskustva


Muški frizeri iskustva


Depilacija iskustva


Lice iskustva


Nokti iskustva


Masaža iskustva


Telo iskustva


Wellness iskustva