Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 4.719 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Pogledajte saloneSve pohvale! Potpuni ugođaj!
Ljudmila (2 utisaka) - pre 2 godine
Devojke su predivne, profesionalne, atmosfera po mom aršinu, opušteno, svakako za svaku pohvalu. Usluga na nivou, posvećene su i od srca, što ih razlikuje od drugih salona. Topla preporuka svim damama. Inače, dolazim iz Beograda i imala sam kompletan tretman, manikir, farbanje, frizura i šminka.
Uslugu obavlja: Lejla
Maja (4 utisaka) - pre 2 godine
Odličan salon. Zadovoljna... Sanja divna i profesionalna...
Sve pohvale!
Uslugu obavlja: Sanja
Vladislava (1 utisaka) - pre 2 godine