Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 4.726 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Pogledajte saloneVrh ekipa
Uslugu obavlja: Vera
Maja (2 utisaka) - pre 4 godine
Ružica je najbolja frizerka koju sam ikad imala. Posvećena 100%!
Uslugu obavlja: Silvija
Vesna (1 utisaka) - pre 4 godine
Prijatno iskustvo, devojka koja mi je radila tretman keratinom je fina i ljubazna.
Prvo pranje kose nakon tretmana - kosa mi je meka, zagladjena, vreme susenja kose je duplo krace (imam gustu kosu, nosim kraci paz). Ne treba mi pegla, niti cetka za feniranje :D
Za sve dame koje planiraju ovaj tretman - ukoliko vam je kosa jako ostecena, bolje prvo osisajte ostecene delove (bar kod mene ovaj tretman nije pomogao nista, tako da sad moram i na sisanje :D ). Takodje, nemojte se sminkati, jer hemikalije u keratinu stipaju oci i nos, mogu vam suziti oci. Ofarbajte se neposredno pre tretmana, em ce vam boja biti "zakljucana" keratinom, em zato sto nije preporucljivo farbanje 2-3 nedelje nakon tretmana.
Videcemo koliko ce na mojoj kosi tretman potrajati, ali sve u svemu - zadovoljna sam!
Jelena Srebrni (3 utisaka) - pre 4 godine