Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 66 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Cenovnik BaroqueUvek prezadovoljna!
Bojana Srebrni (2 utisaka) - pre 1 godinu
Jako sam uživala u relaks masaži, koja je bila prilagodjena mojim potrebama. Definitivno preporučujem svima koji žele da se opuste i oslobode stresa
Uslugu obavlja: JASMINA
Jelena Srebrni (1 utisaka) - pre 1 godinu
Prezadovoljna feniranjem
Bojana Srebrni (2 utisaka) - pre 1 godinu
Odusevljena sam Viktorijom!
Bojana Srebrni (2 utisaka) - pre 1 godinu
sjajno, uredno, pedantno, bez greške!!!!
Uslugu obavlja: Tanja
Ana Bronzani (6 utisaka) - pre 1 godinu
fantastična usluga, ljubazno osoblje, lep ambijent, veoma efikasno
Uslugu obavlja: Tanja
Ana Bronzani (6 utisaka) - pre 1 godinu
Lose pranje kose.Lose feniranje
Vesna Srebrni (3 utisaka) - pre 1 godinu
Predivan salon sa veoma ljubaznim osobljem moje najiskrenije preporuke
Maja Bronzani (2 utisaka) - pre 2 godine
Divan salon sa izuzetnom uslugom i atmosferom toplo preporucujem
Maja Bronzani (2 utisaka) - pre 2 godine
Tea, jako ljubazna mlada devojka . Nazalost jako los kvalitet laka,vec posle tri dana poceo da se odvaja,a posle sedam stavljam novi.
Mira Bronzani (1 utisaka) - pre 3 godine
Posetila sam ovaj salon više puta. Nakon feniranja mi frizura stoji i do 5 dana. Odgovaraju mi preparati. Ambijent je prijatan i luksuzan. Sve top!
Andrea (3 utisaka) - pre 3 godine
Tople preporuke za salon, sve pohvale savrseno ispalo.
Hvala vam.
Ana (2 utisaka) - pre 3 godine
Odradjen gel lak na rukama, posle 2 dana je poceo da puca i da se skida.
Anja Bronzani (2 utisaka) - pre 3 godine
Polovicno uradjeno, neprofesionalno
Ksenija Srebrni (5 utisaka) - pre 4 godine
Sce pohvale
Zlata Bronzani (1 utisaka) - pre 4 godine
Odlicno
Prijatno
Sve pohvale
Zlata Bronzani (1 utisaka) - pre 4 godine
Sve perfektno,
Sve pohvale
Zlata Bronzani (1 utisaka) - pre 4 godine
Sve pohvale
Zlata Bronzani (1 utisaka) - pre 4 godine
Veoma sam nezadovoljna uslugom,higijenom,neprofesionalnošću i nepristojnošću radnice u ovom salonu. Za izbegavanje!
Nevena Srebrni (4 utisaka) - pre 4 godine
PREZADOVOLJNA !!! Vidimo se opet.
Sanja (1 utisaka) - pre 4 godine