Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 66 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Cenovnik BaroqueDivno osoblje i divan ambijent. Alat sterilisan, voda mirišljava, veliki izbor boja… Bas sve kako treba
Andrea (3 utisaka) - pre 4 godine
Devojka je imala mnogo strpljenja. Sigurno ću doći ponovo
Andrea (3 utisaka) - pre 4 godine
Devojka koja je radila se zaista potrudila.Jako los izbor boja, u prostoru vruce bez klime, neudobno, cene su jako visoke u odnosu na samu uslugu, prljavo puno prasine i dlaka. Kao na traci pocetak rada je bio na pomocnom stocicu koji je za frizere, devojke koje rade pogubljene dosta.Sam prostor je nekako mracan i natrpan. Sve u svemu ne bih opet dosla. Pozdrav za devojku koja radi nokte i koja je ljubazna.
Tamara (4 utisaka) - pre 4 godine