Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 370 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Cenovnik Plavi AnđeoPotvrđuju termin preko aplikacije i kada se dođe u salon odbijaju mušteriju tako što govore da im je ceo dan popunjen i da je aplikacija pobrljavila. Pritom imaju broj telefona od mušterije i mogu da obaveste. Veliki minus
Uslugu obavlja: Anci kozmeticarka
Драгана Srebrni (4 utisaka) - pre 7 meseci
Saska je mnogo prijatna i draga
Nina Bronzani (8 utisaka) - pre 7 meseci
Gospodja Bobi je genijalna! Svaka cast i za brzinu i za usluznost! Hvala
Marina (2 utisaka) - pre 7 meseci
Boba je sjajan frizer sve preporuke.
Marko (1 utisaka) - pre 8 meseci
Dobra usluga, lepo uradjeni nokti, devojka koja radi stručna i prijatna iako je mlada.
Danijela Bronzani (1 utisaka) - pre 8 meseci
Masaža odlična, usluga i ambijent odličan. Sve preporuke
Uslugu obavlja: Maca
Sanja (2 utisaka) - pre 8 meseci
Boba je predivna zena, i odlično radi.
Sve pohvale za nju ♥️
Saska Bronzani (3 utisaka) - pre 8 meseci
Profesionalna, ljubazna
Milica Bronzani (5 utisaka) - pre 8 meseci
Frizerka Maca je savršena,sve pohvale.
Uslugu obavlja: Maca
Marina (13 utisaka) - pre 8 meseci
Na sajtu piše da je muški mini val 3500 dinara a naplatili su mi 4000
Uslugu obavlja: Marko frizer
Dijana (1 utisaka) - pre 8 meseci
Svaka pohvala za Sašku! Veoma brza i prijatna depilacija bez iritacije kože, što je za moj slučaj izuzetno retko.
Maja Bronzani (1 utisaka) - pre 8 meseci
Topla preporuka!
Anastasija (4 utisaka) - pre 9 meseci
Super i brza usluga i vrlo prijatna devojka
vanja Srebrni (3 utisaka) - pre 9 meseci
Sve preporuke❤️
Uslugu obavlja: Daca Kozmeticarka
Gita (1 utisaka) - pre 9 meseci
Nokti su ocajno uradjeni.
-Gel je nane u pretankom sloju pa se nokti savijaju. -Nije ravnomerno nanet gellak tj iznivelsan pa se vide tragovi
-Devojka nije obrisala nokte nakon dodatnog turpijanja a pre nanosenja gela pa je ostala prasina koja se vidi ispod gela.
-Jedan nokat je pukao drugi dan nakon "korekcije" a na dva nokta se odlepio deo gela vec treceg dana.
-Ivice nokta ka zanokticama nisu lepo odradjene tj gel nije lepo oivicen pa izgleda kao da se razlio
Ovaj "rad" ne vredi ni 500 din, za zaobilazenje
Uslugu obavlja: Daca Kozmeticarka
Marijana (1 utisaka) - pre 9 meseci
Sve pohvale za Macu! Zaista opustajuca masaza! Stvarno se potrudila i oko usluge i oko ambijenta. Zamerka salonu - iz salona preklapaju narodnjaci, u sukobu sa relaks atmosferom za masazu koju Maca kreira.
Uslugu obavlja: Maca
Stanislava Bronzani (1 utisaka) - pre 9 meseci
Devojka koja je radila je skroz u redu, ali salon nije imao bazu, 15 minuta se gubilo na ceđenje ne bi li se izvukla kapljica baze. Na pitanje koji ću lak rekla sam birdo, da bi rekli kako nemaju bordo, ne neku određenu nijansu, nego nemaju, te smo morali crveni da mažrmo. Ali ni to nije kraj, lakovi su prastari, pa su se samim tim zgusnuli i jrdva mazali. Top coat naravno nema, te je opet usledilo mučenje sa bazom. Nedopustivo.
Milica Bronzani (3 utisaka) - pre 9 meseci
Delovalo je kao da devojka prvi put radi ovakvu vrstu depilacije, većinu Brazilke nije ni uradila iako sam platila punu cenu a za noge je dosta mesta propustila, morala sam da je vraćam + mi je ostalo po nogama dosta voska koji nije umela da skine pa sam ja morala sama to da uradim kod kuće
Ana (2 utisaka) - pre 10 meseci
Prilikom depilacije devojka je propustila dosta mesta i vraćala sam je često i na kraju mi je ostalo dosta voska po rukama koji sam sama morala da sklanjam kada sam došla kući
Ana (2 utisaka) - pre 10 meseci
Decak mnogo zadovoljan! Brza i kvalitetna usluga! Vidimo se za 4 meseca opet!
Marina (2 utisaka) - pre 10 meseci