Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.818 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Super,sve pohvale za celokupnu uslugu
Uslugu obavlja: Kristina
Kristina (1 utisaka) - pre 1 godinu
Usluga fenomenalna, jako sam zadovoljna noktima. Devojka je detaljna, precizna a takodje i fina i prijatna.
Sve najbolje
Uslugu obavlja: Tijana
Marija Bronzani (1 utisaka) - pre 1 godinu
Rađen gel lak, jako loše, svaki nokat ima neku grbu. Juče mi se gel lak sa jednog nokta odlepio, a tek 10.dan. Devojka je stvarno bila jako fina i ljubazna, ali rad nije za preporuku.
Uslugu obavlja: Manikirka 1
Aleksandra Srebrni (2 utisaka) - pre 1 godinu