Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.818 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Одличан први утисак, не мењам салон....
Uslugu obavlja: Ivana
Martina (3 utisaka) - pre 1 godinu
Salon je prelep, divna atmosfera, sve devojke su me docekale sa osmehom. Aleksandra mi je uradila i manikir i pedikir bas kako sam zelela. Alati su cisti kao i sam salon. Vrlo sam zadovoljna i sigurno ae vidimo ponovo! ♥️
Jovana Bronzani (3 utisaka) - pre 1 godinu
Odlican manikir!
Dragana Zlatni (6 utisaka) - pre 1 godinu