Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.820 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Ljubazne, srdačne, profesionalne, divan ambijent. Sve pohvale za vlasnicu i zaposlene u salonu Posh.
Ivana (2 utisaka) - pre 2 godine
Divna devojka, savršen rad, svaka preporuka!
Uslugu obavlja: Manikirka 2
Ivana (2 utisaka) - pre 2 godine
Docekana sam sa osmehom, ponudjena mi je kafica. Radila sam gel lak prvi put, uradjeno je profesionalno i veoma brzo, uredno i detaljno, i ne mogu se nagledati vlastitih noktiju! Imaju i pedikuru, koju vec planiram.
Mirjana (1 utisaka) - pre 2 godine