Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 1.820 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Slađana mi je preporučila gel lak umesto jap. manikira. Prihvatila sam njen predlog i ne kajem se. Odličan je!
Uslugu obavlja: Slađana
Dragana (2 utisaka) - pre 2 godine
Marija je divna, ljubazna i pedantna. Salon vrlo lep.
Uslugu obavlja: Marija
Vanja Srebrni (4 utisaka) - pre 2 godine
Izvanredno, žena je profesionalna, pedantna i posvećena.
Uslugu obavlja: Sanja Dzinovic
Kristina (1 utisaka) - pre 2 godine