Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.557 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Marija mi je jako lepo uradila pedikir,vrlo detaljno. Ambijent je veoma lep,lagana i prijatna muzika,osvezavajuca limunada - na sve su mislili.
Jedva cekam da dodjem ponovo.
Uslugu obavlja: Marija
Nadja (1 utisaka) - pre 2 godine
Odlicno !!!
Uslugu obavlja: Verica
Jelena Bronzani (2 utisaka) - pre 2 godine
Savrseno sve!
Uslugu obavlja: Miljana
Sanja (3 utisaka) - pre 2 godine