Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.557 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Radila sam pedikir +gel lak i manikir +gel lak. Sve pohvala za Biljanu. Profi.
Snežana Bronzani (1 utisaka) - pre 2 godine
Devojka koja inače radi na uslugama korekcije noktiju, nije dovoljno strucna i obucena za pruzanje istih.Ima samo 17god i radi da bi zaradila za dzeparac na raspustu. Nakon 3h provedenih u salonu imam 33 slojeva gela i gel laka na noktima. Najblaže rečeno katastrofa.Više neću zakazivati usluge preko "sredi me" jer ne dajete tacne informacije, ko radi tretman i sta dobijamo za uslugu koju placamo. Dajem ocenu 5 samo zbog predhodnih pozitivnih iskustava sa salonima i sredi me. Inače je 0.
Uslugu obavlja: Nataša
Suzana (2 utisaka) - pre 2 godine
Devojka koja je radila je izuzetno pedantna i detaljna. Sve je precizno odradjeno
Uslugu obavlja: Manikirka 1
Maja Bronzani (1 utisaka) - pre 2 godine