Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.584 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Pedikir uradjen vrlo osrednje, nokti nalakirani od “od pola nokta”. Salon je lep, ima veliki izbor boja, ali samom uslugom nisam zadovoljna. Necu se vracati u ovaj salon.
Uslugu obavlja: Kristina
Tijana Bronzani (2 utisaka) - pre 4 godine
Sve preporuke! Prijatna i opuštena atmosfera, Jelena je ljubazna i profesionalna, posvećena i komunikativna
Uslugu obavlja: Milica
Jelena (2 utisaka) - pre 4 godine
Odličan kvalitet usluge, termin ispoštovan u minut. Topla preporuka!
Uslugu obavlja: Mira
Nikola (1 utisaka) - pre 4 godine