Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.584 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Milica veoma ljubazna,prijatna i profesionalac u svom poslu.
Uslugu obavlja: Milica
Marijana (1 utisaka) - pre 4 godine
Predivan ambijent, divna usluga,higijena na nivou, devojke svaka cast na predusretljivosti i ljubaznosti!pedikir fantasticno odradjen, boja gel laka predivna!Salon za svaku preporuku!
Marta (1 utisaka) - pre 4 godine
Prezadovoljna sam. Jelena je divna osoba, a nokti su savrseni
Uslugu obavlja: Jelena
Kristina (1 utisaka) - pre 4 godine