Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.585 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Веома пријатна власница салона, урадила је услугу медицинског педикира веома посвећено. Пријатно проведена 2 сата у њеном друштву.
Uslugu obavlja: Kristina
Младен (1 utisaka) - pre 4 godine
Nokti su odradjeni krajnje neprofesionalno, za tu cenu bih ocekivala stvarno korektan rad. Odradila sam izlivanje noktiju koji su zaista izgledali izdeformisano, sledeci put sam planirala korekciju u drugom salonu ali ona nije bila moguca jer je ceo gel moralo da se skine pa da se radi izlivanje iz pocetka. Sve to bih ja precutala ali cinjenica da mi se pojavila bakterija na 2 nokta me je zaista razbesnela. U svom zivotu tih problema nisam imala dok nisam dosla u ovaj salon.
Uslugu obavlja: Katarina
mikkiii94 (3 utisaka) - pre 4 godine
Super usluga, svaka preporuka!
Uslugu obavlja: Kristina
Timea Bronzani (4 utisaka) - pre 4 godine