Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.617 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Zena je bila ok, lepo radi, samo mozda malo grubo jer sam imala suvlje zanoktice pa mi je koza nakon manikira na nekim mestima bila ostecena.
Uslugu obavlja: Mira
Jovana Bronzani (2 utisaka) - pre 6 godina
Prvi put radim ovaj tip nadogradnje. Prezadovljna sam. Nokti izgledaju tanko, prirodno. Bas sam odusevljena i posvecenoscu Aleksandre i rezultatom. Hvala
Olivera Srebrni (9 utisaka) - pre 6 godina
Uvek ljubazni i veoma profesionalni. Klijent na prvom mestu.
Jelena (7 utisaka) - pre 6 godina