Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.617 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Zelim samo da pohvalim Katarinu koja je ucinila moje nokte savrsenim. Odlicna usluga. Jako sam zadovoljna Katarininim radom jer je zaista profesionalna
Jovana (1 utisaka) - pre 6 godina
S obzirom da sam neko ko je alergican na uv gelove, moram da naglasim da sam presrećna što napokon postoji tehnika koja mi nije napravila apsolutno nikakav problem, čak ni najmanju iritacuju! Velika preporuka za dipping tehniku i sve pohvale za predivnu Milicu koja mi je ulepšala noktice. Hvala draga, divni su i svi su oduševljeni! Vidimo se za uskoro ponovo! :*
Angelina (1 utisaka) - pre 6 godina
Sve je odlicno :)
Uslugu obavlja: Dušica
Marija Bronzani (10 utisaka) - pre 6 godina