Samo proverena iskustva i recenzije pravih korisnika nakon obavljenih usluga u salonima. Pročitajte 9.617 iskustava klijenata i saznajte kako drugi ocenjuju usluge nakon zakazivanja termina.
Odakle krenuti...
1. Naglasila sam da zelim gel, devojka mi je radila gel lakom, jer nije imala gel
2. Turpijala mi je nokte sat i po vremena
3. O sredjivanju zanoktica necu ni da pricam
4. Na kraju nije imala ni zavrsni clear gel nego mi je stavila neki gel za akril
5. Radila mi je 3h.
Kome se sedi 3h i ajde da dobije kvalitetno odradjene nokte, nego dobije potpunu katastrofu, neka zakaze.
Katastrofa totalna
Uslugu obavlja: Sladja Mijailovic
Aleksandra Bronzani (1 utisaka) - pre 6 godina
Prezadovoljna sam
Uslugu obavlja: Kozmetičar 1
Ana Zlatni (12 utisaka) - pre 6 godina
Osoblje je ljubazno i stručno, salon uredan i dobro opremljen. Svaka preporuka.
Marija (2 utisaka) - pre 6 godina