Било је стварно непријатно, нису ми рекли да шишање без фенирања значи БЕЗ ПРАЊА КОСЕ, тако је могла рођака у парку да ме ошиша. Фризер ме није слушао какву фризуру желим, па ми је погрешно скратио једну страну, и наравно пошто је шишано на суву косу, није баш сасвим равно. Ако је идеја: ако не платиш пуно, ошишаћу те кретенски, то је заиста лош приступ, ко би након таквог искуства дошао поново и препоручио овај салон!
Uslugu obavlja: Dule
JOvana (1 utisaka) - pre 4 dana
Decko fenira super,al ne zna da pere kosu.Svu me je iscupao dok je oprao kosu.Sve je nesto vuce na gore,uzas,glava me bolela ceo dan.
Uslugu obavlja: Dule
Marina (1 utisaka) - pre 3 nedelje
Uslugu obavlja: Dule
Jelena Bronzani (1 utisaka) - pre 1 mesec
Duća frizer jako prijatan i profesionalan! Odlicna usluga!
Uslugu obavlja: Dule
Milica Bronzani (5 utisaka) - pre 1 mesec
Uslugu obavlja: Dule
Bogdana Bronzani (2 utisaka) - pre 1 mesec